#громадськемісце Ракетна атака по Світловодщині: місцевих просять повідомляти про руйнування житла (ФОТО) #кропивницький #kropyvnytskyi

Ракетна атака по Світловодщині: місцевих просять повідомляти про руйнування житла (ФОТО)

У Світловодській гpомаді, що на Кіpовогpадщині, комісія обстежує пошкоджені внаслідок pосійської рактеної атаки об’єкти.

Про це повідомляє Перша електронна газета з посиланням на фейсбук-сторінку міського голови Світловодська Андрія Маліцького.

Нагадаємо: внаслідок ранкового масованого обстрілу на території Світловодської міської територіальної громади є пошкодження житлових будинків, гаражів, а також об’єкта критичної інфраструктури, високовольтних ліній. Обійшлося без жертв, але уламками скла травмувалася дитина 8-ми років.

“За моїм розпорядженням працює комісія по фіксуванню пошкоджень житлових будинків та гаражів в гаражному кооперативі”, – йдеться у повідомленні міського голови.

Інформацію про пошкодження і руйнування приймають на “гарячій лінії” виконавчого комітету Світловодської міської ради – 0 (68) 045 21 55.

1

2

3

4

5

6

Читайте також: внаслідок ракетної атаки 3 травня пенсіонери з Кіровоградщини залишилися без житла, пошкоджено 20 приватних будинків, постраждав чоловік 1952 р.н., який згодом помер у лікарні.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар

ДЖЕРЕЛО