#громадськемісце Правоохоронця, який після скандалу з вимаганням перевівся з Дніпра до Кропивницького, підозрюють у незаконному збагаченні #кропивницький #kropyvnytskyi

Правоохоронця, який після скандалу з вимаганням перевівся з Дніпра до Кропивницького, підозрюють у незаконному збагаченні

ДБР вручило підозру в незаконному збагаченні колишньому заступнику начальнику Дніпровського райуправління поліції Дніпропетровської області, який наразі працює на Кіровоградщині.

.responsive1 { width: 300px; height: 250px; }
@media(min-width: 500px) { .responsive1 { width: 468px; height: 60px; } }
@media(min-width: 800px) { .responsive1 { width: 728px; height: 90px; } }


Про це повідомляють Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) та Державне бюро розслідувань (ДБР).

Правоохоронці зацікавилися ним після перевірки НАЗК, яка показала невідповідність майна доходам. Лише за 2021-2022 роки підозрюваний витратив на будівництво та придбання майна понад 14 млн гривень.

Йдеться про набуття:

  • земельної ділянки;
  • житлового будинку;
  • автомобіля PORSCHE MACAN 2017 року випуску.

Зокрема, встановлено, що теща поліцейського придбала земельну ділянку, вартість якої згідно з договором становить 37 500 грн. У подальшому на неї оформили право власності на житловий будинок, який будували протягом 2022 року.

Автомобілем Porsche Macan, формальним власником якого є тесть працівника поліції, фактично користувалась дружина посадовця. Заощадження та загальні офіційні доходи службовця, його сім’ї, тестя та тещі значно нижчі за вартість набутих активів.

Це вже друге кримінальне провадження за рік. Минулого правоохоронцю вручили підозру за вимагання грошей із будівельників. Майстри робили ремонт в садибі, оформленій на його тещу. Вже після завершення робіт через коротке замикання в будинку сталася пожежа. Не слухаючи аргументів будівельників, правоохоронець всю провину за пожежу поклав на них і почав вимагати відшкодування збитків, які сам оцінив у 200 тисяч доларів США.

Українська правда пише, що йдеться про Андрія Довгуна. Як свідчить його декларація за минулий рік, він наразі працює на Кіровоградщині на посаді заступника начальника управління – начальника відділу розкриття злочинів проти власності управління карного розшуку в Головному управлінні Національної поліції в Кіровоградській області.

Після перевірки його декларацій НАЗК зробило висновки про порушення за ст. 368-5 (незаконне збагачення) та ч. 2 ст. 366-2 ККУ (декларування недостовірної інформації). Законодавство передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 10 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років.

Андрій Довгун. Фото ДДУВ

Підписуйтесь на нас у Facebook, Telegram, Youtube, Instagram. Сподобалася стаття? Пошир її на своїй сторінці:

ДЖЕРЕЛО