#громадськемісце 10 травня у Соколівській сільській раді Кропивницького району відбулася зустріч із координаторкою в Кіровоградській області проєкту “Родина для кожної дитини: розвиток сімейного патронату” #кропивницький #kropyvnytskyi

Дата: 13.05.2024 10:46

Кількість переглядів: 2


10 травня у Соколівській сільській раді Кропивницького району відбулася зустріч із координаторкою в Кіровоградській області проєкту “Родина для кожної дитини: розвиток сімейного патронату”, Наталією Майстренко.

         Проєкт «Родина для кожної дитини: розвиток сімейного патронату» реалізовується спільно Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) UNICEF Ukraine, Партнерством «Кожній дитині», Міністерством соціальної політики України, Національною соціальною сервісною службою України, Координаційним центром з розвитку сімейного виховання та догляду дітей за фінансової підтримки Європейського Союзу.

         У цьому проєкті візьмуть участь 184 громади з 21 області України. У їх числі і Соколівська сільська рада.

У нараді-семінарі взяли участь заступник Соколівського сільського голови Юрій Яровий, працівники служби у справах дітей Соколівської сільської ради, в.о. начальника ЦСЗННСП Соколівської сільської ради, старший інспектор сектору ювенальної превенції Кропивницького РУП ГУНП в Кіровоградській області, поліцейський офіцер громади, начальник відділу освіти Соколівської сільської ради, начальник відділу культури Соколівської сільської ради, в.о. директора ДНЗ «Струмочок», директор Соколіаського ліцею, староста Карлівського старостинського округу, представник медичного закладу та інші. 

        «Родина для кожної дитини: розвиток сімейного патронату» спрямований на забезпечення права дитини на гармонійне зростання у сімейному середовищі.

Метою проєкту є покращення якості надання послуги патронату та її доступності для вразливих сімей з дітьми, надаючи альтернативу інтернатним закладам. Патронатні вихователі надаватимуть прихисток дітям, які тимчасово не можуть перебувати зі своєю родиною з різних причин.

         До липня 2025 року патронатні сім’ї отримуватимуть необхідну матеріальну, інформаційну та консультаційну підтримку. Експерти проєкту проводитимуть навчання для підвищення професійної компетентності спеціалістів служб у справах дітей, фахівців з соціальної роботи, психологів, членів міждисциплінарних команд. Також громадам допоможуть організувати заходи з популяризації патронату і розвитку сімейних форм виховання.


« повернутися

ДЖЕРЕЛО