#громадськемісце Судитимуть екскерівника підприємства, яке закидало відходами землі сільгосппризначення на Кіровоградщині #кропивницький #kropyvnytskyi

Судитимуть екскерівника підприємства, яке закидало відходами землі сільгосппризначення на Кіровоградщині

Прокурори Олександрійської окружної прокуратури затвердили та скерували до суду обвинувальний акт щодо колишнього директора підприємства, яке викидало відходи в несанкціонованих місцях і забруднило твердими побутовими та промисловими відходами землі сільгосппризначення.

.responsive1 { width: 300px; height: 250px; }
@media(min-width: 500px) { .responsive1 { width: 468px; height: 60px; } }
@media(min-width: 800px) { .responsive1 { width: 728px; height: 90px; } }


Як повідомляє Кіровоградська обласна прокуратура, підприємство завдало державі майнову шкоду на понад 3,5 млн грн.

За даними слідства, у 2021 році Олександрійська міська рада уклала договір з підприємством, яке очолював обвинувачений, про надання послуг із утримання та захоронення побутових відходів на території сміттєзвалища в Олександрії. Товариство викидало відходи у несанкціонованих місцях, вийшовши за відведені межі, що призвело до забруднення та засмічення земель твердими побутовими та промисловими відходами.

Засмічені відходами земельні ділянки мають сільськогосподарське призначення і є землями запасу територіальної громади.

Як раніше повідомляв “Без купюр”, у січні цього року прокурори повідомили про підозру ексдиректору підприємства. Тоді слідчі встановили, що товариство використовувало ділянки під сміттєзвалище без будь-яких правовстановлюючих документів. Також у рамках розслідування нададуть правову оцінку діям посадових осіб міської ради.

Підписуйтесь на нас у Facebook, Telegram, Youtube, Instagram. Сподобалася стаття? Пошир її на своїй сторінці:

ДЖЕРЕЛО