#громадськемісце День Європи відзначили у Світловодську #кропивницький #kropyvnytskyi

День Європи відзначили у Світловодську
День Європи відзначили у Світловодську
Мітинг, присвячений Дню Європи — свята, що відзначається 9 травня в Україні, європейському Союзі та інших країнах на знак миру та єдності на європейському континенті, відбувся 9 травня біля банерів Героїв Небесної сотні у Світловодську.

“Усвідомлюючи європейську ідентичність Українського народу, з метою зміцнення єдності народів Європи, забезпечення миру, безпеки й стабільності на Європейському континенті, засвідчуючи відданість ідеалам та цінностям демократії, підтримуючи ініціативи молодіжних та інших громадських об’єднань, Указом президента України від 8 травня 2023 року в Україні встановлено День Європи, який вирішено відзначати щороку 9 травня спільно з державами Європейського Союзу“, — нагадала учасникам заходу ведуча Марина Салабутіна, художня керівниця міського Палацу культури.

Міський голова Андрій Маліцький та представник територіального центру комплектування та соціальної підтримки урочисто підняли прапори Євросоюзу та України на центральній площі міста.

Хвилиною мовчання учасники заходу вшанували загиблих Героїв небесної сотні, які поклали своє життя заради європейських цінностей.

До банерів борців за європейське майбутнє України поклали квіти.

Далі Андрій Маліцький звернувся до присутніх з короткою промовою. Говорив про єдину рушійну силу позитивних змін — молодь, про ворога, який не пускає Україну до Європи, про прийняття європейських цінностей кожним українцем, взаємоповагу і віру в те, що ми увійдемо в єдину європейську сім’ю.

Представники Молодіжної ради міста привітали, насамперед, молодь з Днем Європи, висловили упевненість, що ми разом рухаємося до європейського майбутнього, боронячи на полі бою свій європейський вибір.

ДЖЕРЕЛО