#громадськемісце ТалонБот розширює свої функції: іспити, реєстрація авто та обмін посвідчення #кропивницький #kropyvnytskyi

ТалонБот розширює свої функції: іспити, реєстрація авто та обмін посвідчення

З січня 2024 року у телеграмі працює офіційний чат-бот Головного сервісного центру МВС. Відтепер у чат-боті можна слідкувати за наявними талонами за різними послугами.  Про це повідомили в сервісному центри МВС.

.responsive1 { width: 300px; height: 250px; }
@media(min-width: 500px) { .responsive1 { width: 468px; height: 60px; } }
@media(min-width: 800px) { .responsive1 { width: 728px; height: 90px; } }


Чат-бот був створений для пошуку вільних талонів на складання практичного іспиту. ТалонБот показав свою ефективність, і розширили його функції.

Відтепер у чат-боті можна слідкувати за наявними талонами на такі послуги сервісних центрів МВС: теоретичний іспит; практичний іспит; реєстраційні дії з транспортними засобами; обмін посвідчення водія/міжнародне посвідчення водія.

Як користуватись ТалонБотом

Для отримання сповіщення про наявність вільних талонів, для початку необхідно перейти у ТалонБот. Потім надати номер телефону — натиснути кнопку «Поділитися номером телефону». Після цього натиснути кнопку «Розпочати» та обрати послугу. Якщо Ви обрали «реєстраційні дії з транспортними засобами», далі потрібно визначитися з регіоном та сервісними центрами, де хочете отримати послугу. У разі наявності вільного талону система автоматично надсилає повідомлення кожні 10 хвилин в телеграм. Після отримання сповіщення про вільний час на запис потрібно перейти за посиланням в Е-Запис та взяти талон на отримання послуги.

Підписуйтесь на нас у Facebook, Telegram, Youtube, Instagram. Сподобалася стаття? Пошир її на своїй сторінці:

ДЖЕРЕЛО