ДТП сталася сьогодні, близько 1-ї години ночі на вулиці Тараса Карпи у Кропивницькому.
.responsive1 { width: 300px; height: 250px; }
@media(min-width: 500px) { .responsive1 { width: 468px; height: 60px; } }
@media(min-width: 800px) { .responsive1 { width: 728px; height: 90px; } }
Як розповіли в патрульній поліції області, поліцейські встановили, що керманич автомобіля ЗАЗ Forza під час розвороту не переконався в безпечності маневру і в’їхав у дерево.
“Це не сильно здивувало інспекторів, адже водій ледве тримався на ногах. Від огляду на стан алкогольного сп’яніння чоловік відмовився та це не врятувало його від відповідальності”, – йдеться в повідомленні правоохоронців.
За скоєні правопорушення поліцейські склали на водія протоколи за ч. 1 ст. 130 (Керування транспортним засобом у стані сп’яніння) та ст. 124 (Порушення ПДР, що спричинило ДТП) КУпАП.
Підписуйтесь на нас у Facebook, Telegram, Youtube, Instagram. Сподобалася стаття? Пошир її на своїй сторінці: