#громадськемісце У Кропивницькому районі оштрафували палія трави #кропивницький #kropyvnytskyi

У Кропивницькому районі оштрафували палія трави

Сьогодні, 3 квітня, рятувальники спіймали жителя села Верблюжка Новгородківської громади, коли той підпалював сухостій на полі.

.responsive1 { width: 300px; height: 250px; }
@media(min-width: 500px) { .responsive1 { width: 468px; height: 60px; } }
@media(min-width: 800px) { .responsive1 { width: 728px; height: 90px; } }


Як повідомляю ГУ ДСНС України в Кіровоградській області, Служба порятунку отримала повідомлення про підпал сухостою в селі Верблюжка від місцевих.

Бійці ДСНС прибули на місце події. Там досить значну ділянку землі в межах населеного пункту охопило вогнем. Поки місцевий підрозділ приборкував займання, фахівці державного пожежного нагляду разом з поліцією шукали палія.

“Опитавши місцевих мешканців, інспектор ДСНС та дільничний поліцейський відшукали винуватця надзвичайної події. Він теж з місцевих, що цілком зрозуміло. І його заскочили саме “на гарячому” –
він підпалював суху траву з іншого краю поля, вирішивши в такий спосіб пришвидшити результат”, – йдеться в повідомленні.

Ділянка землі, яку підпалив місцевий, – це відкрита територія, яка належить громаді, а отже, у вільному доступі для кожного. На цьому полі палій планував випасати корів, тому хотів випалити сухостій, аби
пасовище швидше зазеленіло.

Палія оштрафували на 3060 гривень.

Підписуйтесь на нас у Facebook, Telegram, Youtube, Instagram. Сподобалася стаття? Пошир її на своїй сторінці:

ДЖЕРЕЛО