Сьогодні, 8 травня, в Кропивницькому в День пам’яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні сім’ям загиблих в російсько-українській війні вручили посмертні ордени “За мужність” І, ІІ та ІІІ ступенів і медалі “За військову службу Україні”.
![](https://www.kypur.net/wp-content/uploads/2024/05/438170951_425035940249613_5927977871789868331_n.jpg)
Фото Кіровоградської ОВА
.responsive1 { width: 300px; height: 250px; }
@media(min-width: 500px) { .responsive1 { width: 468px; height: 60px; } }
@media(min-width: 800px) { .responsive1 { width: 728px; height: 90px; } }
Про це повідомляє Кіровоградська ОВА.
Відзнаки рідним передали начальник Кіровоградської ОВА Андрій Райкович та перший заступник голови обласної ради Юрій Семенюк на Меморіальному комплексі “Фортечні вали”, де вшановували загиблих у російсько-українській та в Другій світовій війнах.
Список військових, яких Указом Президента нагородили відзнаками можна за посиланням.
![](https://www.kypur.net/wp-content/uploads/2024/05/441160899_425035860249621_6006891874768493654_n.jpg)
Фото Кіровоградської ОВА
Підписуйтесь на нас у Facebook, Telegram, Youtube, Instagram. Сподобалася стаття? Пошир її на своїй сторінці: