![](https://osr.kr.ua/wp-content/uploads/2024/04/420201097_823089583194348_968134169874493337_n.jpg)
В кінці теоретичного курсу всі навички відпрацьовували на практиці.
В Кропивницькому пройшов тренінг з надання домедичної медицини.
Про це повідомили в міськраді, пишуть новини Кіровоградщини.
Надавати допомогу вчились працівники департаменту соціальної політики Кропивницької міської ради. Тренінг провели викладачі та студенти Кіровоградського медичного фахового коледжу імені Є.Й. Мухіна.
Вони розповіли і показали на практиці, як надати першу необхідну домедичну допомогу постраждалим до прибуття служб порятунку. По закінченню тренінга всі присутні змогли опанувати теоретичні знання на практиці.