#громадськемісце Двоє захисників з Кіровоградщини загинули на війні #кропивницький #kropyvnytskyi

Двоє захисників з Кіровоградщини загинули на війні

Дві громади Кіровоградщини повідомили про втрату захисників, інформує Златопіль.

Кетрисанівська громада в жалобі.

У війні з росіянами загинув житель Чарівненського старостинського округу Тільний Григорій Вікторович.

Народився захисник 9 лютого 1969 року в селі Степанівка Устинівського району. Навчався у Степанівській загальноосвітній школі. Потім вступив до Бобринецького ПТУ №32. Закінчивши училище, пішов на військову службу. Після служби в армії працював у місті Кропивницькому в органах внутрішніх справ. У 1989 році одружився, разом з дружиною виховали двох дітей. Проживав із сім’єю у м.Бобринець, де працював у районному відділі міліції, пізніше – охоронником в банку.

У 1993 році сім’я переїхала до села Чарівне Бобринецького району. У 2013 році Григорію Вікторовичу довелося пережити втрату коханої дружини. Деякий час працював робітником по ремонту у Чарівненській загальноосвітній школі. Був доброзичливим, спокійним, завжди допомагав односельчанам.

Григорія Вікторовича мобілізували 24 жовтня 2022 року. Він ніс службу в 57 бригаді під Бахмутом, був водієм зенітної установки.

Діти втратили зв’язок з батьком 22 березня 2023 року, з цього дня більше року він вважався зниклим безвісти.

Лише нещодавно тіло Героя було ідентифіковано. Він вважається загиблим 22 березня 2023 року при виконанні бойового завдання неподалік села Богданівка Бахмутського району Донецької області.

На Харківщині, виконуючи бойове завдання, загинув житель с. Добрянка Вільшанської громади, солдат – Троян Михайло Михайлович

27 березня 2024 року при виконанні бойового завдання по відсічі збройної агресії російської федерації в зоні ведення бойових дій в районі м. Куп`янськ Харківської області загинув Троян Михайло Михайлович, 22.06.1989 року народження, житель с. Добрянка.

Михайло Михайлович призваний по мобілізації Голованівським РТЦК та СП 25.02.2022 року. Розподілений для проходження військової служби до військової частини А7093, де обіймав посаду водія-електрика польового вузла зв`язку.

Двоє захисників з Кіровоградщини загинули на війні

Оцінити цей запис

ДЖЕРЕЛО