#громадськемісце Молодiжний клуб “Iмiдж” вiдсвяткував у Кропивницькому 35-річний ювiлей #кропивницький #kropyvnytskyi

Молодiжний клуб “iмiдж” вiдсвяткував у Кропивницькому 35 річний ювiлей

На сценi Кiровоградської обласної фiлармонiї вiдбувся ювiлейний концерт творчого об’єднання молодiжного клубу “Iмiдж” пiд гаслом «З вiрою у майбутнє».

Про це повідомляє Кіровоградський обласний центр дитячої та юнацької творчості, інформує Златопіль.

За  35  рокiв школу розвитку творчих  здiбностей у клубi пройшли понад  три тисячi дiтей та  пiдлiткiв, якi займалися у секцiях  лiдерства, журналiстики  дитячої дипломатiї  та  акторської майстерностi.   Шоу-театр клубу має звання народного художнього колективу. Вихованцi   шоу-театру неодноразовi переможцi мiжнародних та всеукраїнських конкурсiв з театрального мистецтва, художнього слова, пластичних видiв мистецтва. Команди КВН ДАI та дружин юних пожежникiв неодноразово представляли Кiровоградську область на всеукраїнських змаганнях та були переможцями та призерами цих конкурсiв.

Ювiлейна програма «З вiрою у майбутнє!» була сповнена найяскравiшими творчими постановками, за участi вихованцiв та випускникiв молодiжного клубу «Iмiдж», виступами народних художнiх колективiв Кiровоградського обласного ЦДЮТ та емоцiйним єднанням кожного члена «ДНК» – так вихованцi вже багато рокiв ототожнюють себе з молодiжним клубом.

З початком  повномасштабної росiйської агресiї сотнi  випускникiв клубу  стали на захист незалежностi нашої країни.

Органiзацiю спротиву  ворогу неможливо уявити без волонтерської дiяльностi, органiзацiї зборiв на необхiднi для фронту речей. Пiд час концерту випускник клубу 1992 року, почесний староста iмiджистiв усiх поколiнь, волонтер  Владислав Сенчiло передав для музею «Iмiджу» Прапор сил спецiальних операцiй та буклет з пiдписом В. Ф. Залужного.

Молодiжний клуб “Iмiдж” вiдсвяткував у Кропивницькому 35-річний ювiлей

Оцінити цей запис

ДЖЕРЕЛО