#громадськемісце Наслiдки ракетної атаки на Кiровоградщинi, словами очевидця #кропивницький #kropyvnytskyi

Наслiдки ракетної атаки на Кiровоградщинi, словами очевидця

В Олександрiйському районi Кiровоградської областi внаслiдок ракетної атаки вiйськ РФ зазнали пошкоджень 100 приватних будинкiв.

Про це пише Суспiльне, передає Златопiль.

Це данi на 13:00 вiд голови громади Андрiя Малiцького. Один з них належить мiсцевому жителю Дмитру.

Чоловiк розповiв Суспiльному, що в цей час з дружиною та трьома дiтьми перебували вдома. Пiсля того, як почули звуки вибухiв, спустилися у пiдвал.

“Ми чули, як ракета летiла та впала неподалiк нашого дому. Пiдiрвалися з лiжка, всюди було розкидане скло. Схопили дiтей, в одного мого сина зламана нога, то було важкувато, та побiгли ховатися на низ. Намагалися вiдчинити гараж, щоб виїхати, але вiн був з вулицi заблокований. То нам ще допомагали сусiди. Тодi викликали “швидку” допомогу, бо вiд уламкiв скла в мого молодшого сина була поранена щока. Його забрали у лiкарню, але нинi з ним вже все добре”.

Зi слiв Дмитра, вибуховою хвилею у його будинку вибило вiкна та пошкодило покрiвлю. Нинi її ремонтують.

“Збитки ще не бралися пiдраховувати, бо я навiть не знаю, як зараз все це зробити. Наразi ремонтуємо дах, бо як пiде дощ, то увесь будинок затопить. Пiсля цього звичайно будемо звертатись по допомогу до мiсцевої влади”.

Нагадаємо, Вночі 8 травня росія атакувала Кіровоградщину ракетами. У Свiтловодськiй громадi є пошкодження лiнiй електропередач мiста. Для ремонту енергетики мусять знеструмити ці лінії і через відсутність електроенергії тимчасово припинять водопостачання.

Повідомити про пошкодження можна за номером гарячої лінії 068 045 21 55.

Наслiдки ракетної атаки на Кiровоградщинi, словами очевидця

Оцінити цей запис

ДЖЕРЕЛО