![](https://zlatopil.com/wp-content/uploads/2024/05/photo_2024-05-16_11-18-16-1024x643.jpg)
Для деяких посадовців облради це повсякденний одяг, який вони використовують і вдома, і на роботі.
Про це повiдомляє обласна рада, iнформує Златопiль.
Нагадаємо, Всесвітній день вишиванки – міжнародне свято, яке покликане зберегти давні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого українського одягу. Дата проведення – щороку в третій четвер травня. Свято не прив’язане до жодного державного чи релігійного, до нього може долучитися будь-хто, одягнувши вишиванку.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Кропивницькому обговорили якими мають бути сучаснi музеї