#громадськемісце Співачка з Кіровоградщини здобула “бронзу” на Євробаченні #кропивницький #kropyvnytskyi

Співачка з Кіровоградщини здобула “бронзу” на Євробаченні

Наша землячка Аlyona Аlyona та Jerry Heil гідно представили Україну на пісенному конкурсі Євробачення 2024.

Співачки посіли 3 місце у рейтинговій таблиці, інформує Златопіль.

Перемогу здобули Nemo зі Швейцарії. У них був неймовірний виступ, що підкорив і професійне журі, і глядачів.

Дует виконавиць Alyona Alyona & Jerry Heil з піснею “Teresa & Maria” зі сцени у фіналі міжнародного пісенного конкурсу “Євробачення-2024” закликав до миру і свободи для України.

“Єдності для миру. Мир і свободу для України (Unity for the world. Peace and freedom for Ukraine – eng)”, – сказала після свого виступу Яна Шамаєва (Jerry Heil) та Альона Савраненко (Alyona Alyona).

За результатами голосування журі наша країна опинилась на 5 місці. 12 балів від журі Україна отримала від Чехії та Молдови. А Естонія дала нам 10 балів – зате візуально підтримала неоціненно.

Що відомо про виступ Jerry Heil та alyona alyona

На Євробачення-2024 представниці України поїхали з піснею Teresa & Maria. Це композиція про силу жінок, випробування, що постають перед ними. Трек набуває особливого символізму на тлі подій великої війни. Пісня розповідає про те, що навіть святі раніше були звичайними людьми.

На сцені Євробачення alyona alyona та Jerry Heil представили оновлену версію свого виступу – вона виявилася більш динамічною, ніж на Нацвідборі. Це дивовижне поєднання візуальних елементів з вокалом і репом дівчат вразило глядачів.

Перформанс розпочався з появи Яни, за кожним кроком якої на сцені з’являлося зображення води. Далі артистка підіймалась на гору, долаючи перешкоди, що стають на шляху жінок. Тим часом Альона виконала реп. Дівчата завершили виступ, поставши на тлі жінок, що уособлюють дів з пісні артисток. На завершення, alyona alyona та Jerry Heil висловили подяку Європі за її підтримку України.

Зауважимо, що під час виступу у першому півфіналі Jerry Heil травмувала коліно. Вона з експресією впала на коліна, не розрахувавши нахил гори, по якій підіймалась. Тоді як alyona alyona перечепилась через кольчугу під час репетиції ще напередодні півфіналів. Вона зламала ніготь та трохи пошкодила вбрання. На щастя, ці жертви й травми були незначними.

[embedded content]

Співачка з Кіровоградщини здобула “бронзу” на Євробаченні

Оцінити цей запис

ДЖЕРЕЛО