#громадськемісце У Кропивницькому говорили про створення на території Кіровоградщини індустріальних парків #кропивницький #kropyvnytskyi

У Кропивницькому говорили про створення на території Кіровоградщини індустріальних парків

Міжвідомча нарада, під час якої мова йшла про створення на території Кіровоградщини індустріальних парків, відбулася в Кропивницькому сьогодні, 15 травня.

Про це повiдомляє обласна рада, iнформує Златопiль.

Участь у заході взяли голова обласної ради Юрій Дрозд, начальник ОВА Андрій Райкович разом із заступниками, народні депутати Ігор Мурдій, Олександр Дануца, Юрій Кузбит, Дмитро Кисилевський, Богдан Кицак, Ярослав Рущишин, керівники відповідних департаментів ОВА та представники бізнесу.

«Створення індустріальних парків на території Кіровоградщини – це, безперечно, новий поштовх для економічного розвитку області. Такі кроки є складовою політики «Зроблено в Україні», мета якої – стимулювання виробництва, залучення інвестицій у реальний сектор економіки та збільшення обсягів несировинного експорту, а також створення нових робочих місць для населення, – наголосив голова Кіровоградської обласної ради Юрій Дрозд.

За словами посадовця, навіть беручи до уваги воєнні дії, введення в Україні воєнного стану, можна впевнено констатувати: розвиток індустріальних парків – виправданий крок, який на часі. Адже це і додаткові податкові надходження до бюджетів, і економічна спроможність області в майбутньому, і покращення бізнес-клімату в Україні загалом.

У Кропивницькому говорили про створення на території Кіровоградщини індустріальних парків

Оцінити цей запис

ДЖЕРЕЛО