#громадськемісце У Кропивницькому відзначили фахівців цивільно-військового співробітництва ЗСУ #кропивницький #kropyvnytskyi

У Кропивницькому відзначили фахівців цивільно військового співробітництва ЗСУ

Начальник ОВА Андрій Райкович та перший заступник голови обласної ради Юрій Семенюк вручили військовим Відзнаки Кіровоградської області «За мужність і відвагу» та оголосили Подяки військової адміністрації. Нагородження приурочили до Дня фахівців цивільно-військового співробітництва Збройних Сил України, який відзначали 5 травня.

Про це повідомляє обласна рада, інформує Златопіль.

З вітальним словом до військовослужбовців ЗСУ звернувся перший заступник обласної ради Юрій Семенюк.

«Україна відзначає цей день лише другий рік поспіль, але всі ми добре розуміємо, що цивільно-військове співробітництво є дуже важливою складовою Збройних Сил України, – наголосив посадовець. – На міжнародному рівні українці давно довели свою солідарну здатність допомагати людям, цивільному населенню під час воєн та військових конфліктів. З 2014 року – з самого початку збройної агресії рф проти нашої держави – ви стійко долаєте всі труднощі, успішно виконуєте поставлені завдання, робите усе необхідне, все можливе і неможливе, щоб наблизити нашу Перемогу!»

Юрій Семенюк підкреслив: на офіцерів ЦВС покладені вагомі завдання і надзвичайна відповідальність, адже саме вони є містком між цивільним населенням в прифронтових містах або в тилу та військовими підрозділами.

У Кропивницькому відзначили фахівців цивільно-військового співробітництва ЗСУ

Оцінити цей запис

ДЖЕРЕЛО