![](https://zlatopil.com/wp-content/uploads/2024/05/photo_2024-05-08_12-31-28-1024x682.jpg)
У Кропивницькому родичам загиблих воїнів передали нагороди Героїв.
Про це повідомляє обласна рада, інформує Златопіль.
Під час урочистостей на Меморіальному комплексі «Фортечні вали» з нагоди Дня пам’яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні начальник Кіровоградської обласної військової адміністрації Андрій Райкович та перший заступник голови обласної ради Юрій Семенюк вручили ордени «За мужність» І, ІІ та ІІІ ступенів і медалі «За військову службу Україні» родичам Захисників України, полеглих у 2022-2024 роках.