#громадськемісце У лiкарнi помер чоловiк, поранений внаслідок ракетної атаки на Кiровоградщину #кропивницький #kropyvnytskyi

У лiкарнi помер чоловiк, поранений внаслідок ракетної атаки на Кiровоградщину

У лiкарнi 6 травня помер чоловiк, який був поранений пiсля ракетної атаки росiйської армiї в селi Кропивницького району 3 травня.

Про це повiдомляє Суспiльне, iнформує Златопiль.

Як розповiв староста, на городi бiля будинку, де живе чоловiк, утворилась вирва пiсля вибуху. Дiм зруйнований. Господарка будинку, зi слiв старости, живе у доньки.

Керiвник лiкарнi Руслан Пушкаренко розповiв, що поранений чоловiк перебував у вiддiленнi реанiмацiї пiд постiйним наглядом лiкарiв.

“Поступив до нас в тяжкому станi iз пораненнями черевної стiнки, з ураженнями внутрiшнiх органiв, а також рук. Операцiя тривала чотири години працювала бригада хiрургiв та травматологiв”.

За словами старости, у селi продовжують лiквiдовувати наслiдки ракетної атаки. Пошкодженi 19 будинкiв, один зруйнований. Вiдремонтували п’ять дахiв. Допомагають працiвники мiсцевого комунального пiдприємства.

“Також жителi громади об’єдналися, щоб допомогти. Частину шиферу надало комунальне пiдприємство, частину — мiсцевий приватний пiдприємець. Комiсiя обстежує будинки та визначає, що потрiбно зробити передусiм”.

У вiвторок продовжать лагодити дахи.

“Плануємо викликати вишку, на дахах будинкiв майже на всiй вулицi цвяхи повилазили з шиферу, їх треба термiново забити, бо якщо буде вiтер, то шифер позлiтає”.

За декiлька днiв будуть вставляти шибки у вибитих вiкнах.

“Дуже багато шибок, якi треба вставляти, нинi вiкна у людей забитi, бо на завтра синоптики дощ прогнозують та похолодання. Поки збираємо скло, нам його люди надають, шукаємо майстра, який виконає цю роботу. Звертатимемося до приватних фiрм, якi допоможуть зi всановленням склопакетiв. Люди в селi збирають грошi, щоб допомогти”.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Ще один чоловiк постраждав у пожежi на кропивницькому “Хiмрезервi” (ФОТО)

У лiкарнi помер чоловiк, поранений внаслідок ракетної атаки на Кiровоградщину

Оцінити цей запис

ДЖЕРЕЛО