![](https://zlatopil.com/wp-content/uploads/2024/05/photo_2024-05-09_16-32-42-1024x1024.jpg)
Учора, близько 14-ї години, поліцейські отримали повідомлення про керманича Chevrolet Aveo, який перебував напідпитку. Подія сталася на вулиці Сергія Сєнчева у Кропивницькому.
Про це повiдомляє пресслужба патрульної полiцiї, iнформує Златопiль.
Інспектори негайно прибули за вказаною адресою.
Під час спілкування поліцейські одразу виявили у водія ознаки алкогольного сп’яніння. Він погодився пройти огляд за допомогою алкотестеру Драгер. Прилад показав 2,98 проміле, що майже в 15 разів перевищило допустиму норму.
За скоєне правопорушення патрульні склали на керманича протокол.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Кропивницькому водій вантажівки в’їхав у легковик