![](https://zlatopil.com/wp-content/uploads/2024/05/441079806_18340254541116052_2521654007104887846_n-1024x683.jpg)
В селищi Олександрiвка муралiст Олександр Брiтцев створив стiнопис “Олександрiвський хутiр”.
Про це художник повiдомив на своїй сторiнцi, iнформує Златопiль.
Малюнок збявився на одному з подвiр’їв селища i присвятив його художник повiстi Моколая Гоголя “Пропала грамота”.
“Натхнення я отримав, вiд перегляду iлюстрацiй, вiдомого українського художника Андрiя Потурайло. Який гарно проiлюстрував книгу вiд видавництва А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА «Пропала грамота» та запозичив деяких персонажiв у своїй композицiї вже у стiнописi. Читайте Українськi книжки!”, – пише Олексанр Брiтцев.
Олександр Брітцев – переселенець. До 2014 року жив у Донецьку, потім у Харкові. У 2022 році переїхав у село Бірки біля Олександрівки. І вже на Кіровоградщині створює свої стінописи.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Військовослужбовець з Кіровоградщині виступив у фіналі відомого телешоу (ВІДЕО)