#громадськемісце В громаду на Кiровоградщинi закупили розбiрну сцену та торгiвельне обладнання #кропивницький #kropyvnytskyi

В громаду на Кiровоградщинi закупили розбiрну сцену та торгiвельне обладнання

В рамках проєкту “Крафтовий дiм” було в Приютiвцi закупили мобiльну збiрно-розбiрну сцену та торгiвельне обладнання.

Про це повiдомили в громадi, iнформує Златопiль.

Це, зокрема: столи складнi потрiйнi, столи розкладнi, столи туристичнi, стiльцi, намети, складнi лави, переноснi вуличнi урни та iн.

“Завдяки придбаному громада отримає можливiсть проводити фестивалi крафтових виробникiв, ярмарковi заходи, дегустацiї у населених пунктах громади, забезпечуючи там виїзну торгiвлю для своїх мiсцевих виробникiв та виробникiв з сусiднiх територiй”.

Пiсля презентацiї проєкту у Приютiськiй громадi, планується провести цикл заходiв «Крафтовий дiм» на рiзних її територiях. Також все отримане обладнання буде постiйно використовуватися на традицiйних заходах, якi проходять у громадi. Зокрема − День громади, День молодi, Днi села, тощо.

“Окрiм масових ярмаркових заходiв обладнання дасть змогу працiвникам культури, освiти, небайдужiй молодi, активiстам мiсцевих сiл i волонтерам органiзовувати та проводити у громадi та за її межами рiзноманiтнi мобiльнi культурно-просвiтницькi навчальнi та iнтеграцiйнi заходи”.

Обладнання закупили за кошти Програми DOBRE.

В громаду на Кiровоградщинi закупили розбiрну сцену та торгiвельне обладнання

Оцінити цей запис

ДЖЕРЕЛО