#громадськемісце Військові з Кіровоградщини загинули захищаючи Україну #кропивницький #kropyvnytskyi

Військові з Кіровоградщини загинули захищаючи Україну

Війна з підступним ворогом забирає життя захисників з Кіровоградщини.

Громади області повідомляють про загибель наших військових, інформує Златопіль.

Болюча звістка надійшла до Побузької громади.

16 березня 2024 року вірний військовій присязі, у бою за Батьківщину, отримавши поранення несумісні з життям під час ведення бойових дій в районі н.п. Мар’їнка, Донецької області загинув Жигун Борис Михайлович, житель с.Люшнювате, Голованівського району, Кіровоградської області.

Завзятий, активний, вмотивований до військової служби та оборони рідної землі, син України, воїн, який користувався авторитетом серед колег по службі, якому назавжди залишиться 33…

Народився Жигун Борис Михайлович 30.08.1990 року в селі Люшнювате, Голованівського району, Кіровоградської області. Навчався в Люшнюватській загальноосвітній школі. Після закінчення 9 класу навчався в Голованівському ПТУ 38 на електромеханіка. Був зразковим, вихованим, люблячим сином, разом зі своєю сестричкою та меншим братом був гарним помічником для своїх батьків. Одружився. Від взаємного кохання у подружжя народилася донечка.

Згодом сім’я переїхала до Одеської області. 10.11.2023 року Жигун Борис Михайлович був призваний по мобілізації до Збройних сил України солдатом військової частини А 4350, навідником 3 аеромобільного відділення, 1 аеромобільного взводу, 1 аеромобільної роти, 1 аеромобільного батальйону.

Вірно і мужньо проходив службу у Збройних силах України і загинув як Герой, поклавши життя за нас, за вільне майбутнє наших нащадків і незалежність України.

Про місце поховання та час прощання з Героєм буде повідомлено додатково.

Захищаючи нашу державу від рашистських загарбників, загинув житель Новоукраїнської громади – солдат Збройних Сил України Луньов Микола Васильович.

Про зустріч тіла загиблого, дату і час церемонії прощання із Героєм повідомлять додатково.

Кропивницький у жалобі: містяни прощаються з Героєм-захисником, який віддав своє життя за Україну

У вівторок, 26 березня, кропивничани прощаються із солдатом Олегом Шевченком.

Початок церемонії прощання – о 10:00 на Алеї почесних воїнських поховань Далекосхідного кладовища.

Військові з Кіровоградщини загинули захищаючи Україну

Оцінити цей запис

ДЖЕРЕЛО