#громадськемісце Воїни з Кіровоградщини віддали найдорожче боронячи Україну #кропивницький #kropyvnytskyi

Воїни з Кіровоградщини віддали найдорожче боронячи Україну

У війні з російським окупантом загинули Герої-захисники з Кіровоградщини.

Про це повідомляють обласні громади, інформує Златопіль.

Побузька громада в скорботі.

Жорстока війна обірвала життя воїна, захисника, сина, батька, чоловіка, жителя села Капітанка – Кателяна Володимира Олексійовича.

Народився Володимир Олексійович 04.04.1972 року в селі Показове, Добровеличківського району, Кіровоградської області. Навчався в Федорівській середній школі. Мама одна виховувала сина.

Після закінчення школи Володимир навчався в Піщанобрідському професійному аграрному ліцеї на тракториста. Після навчання, в 1990-1992 роках проходив військову службу в зенітно-ракетних військах у Німеччині. Повернувшись зі служби, Володимир розпочав свою трудову діяльність, працюючи трактористом в колгоспі рідного села Показове.

В 1995 році одружився. Разом з дружиною народили та виховували дві донечки та синочка. Володимир був товариським, добродушним, розсудливим, добрим чоловіком.

В 2009 році сім’я переїхала в село Капітанка і чоловік влаштувався працювати на ТОВ “Побужський феронікелевий комбінат” газоелектрозварювальником.

02.11.2022 року Володимир Олексійович був призваний за мобілізацією до лав ЗСУ, а саме військової частини А 4631, де Володимир гідно проходив службу, був переконаний, що основою нашої перемоги є наш незламний дух і нашою місією є вистояти і зберегти Україну.

08.05.2024 року, Кателян Володимир Олексійович, навідник I протитанкового відділення протитанкового взводу роти вогневої підтримки військової частини А 7339 під час захисту Батьківщини, поблизу населеного пункту Іванівське, Донецької області, отримав поранення несумісне з життям. 

Знову страшна звістка сколихнула Приютівську громаду.

12 травня 2024 року, внаслідок тяжкої хвороби, пішов у вічність ще один Герой України, мешканець селища Приютівка – Микола Супрун, 1964 року народження.
Із перших днів повномасштабного вторгнення Микола Олександрович визвався добровольцем в лави ЗСУ. Звернувся у військомат та вже 15 березня 2022 року вирушив на бойові позиції фронту.

Чоловік помер вірним військовій присязі, назавжди залишаючись вірним сином України.

12 травня, у Новомиргородській громаді провели в останню дорогу Героя, що віддав життя за державу Грозана Віктора Васильовича.

Панахида за Героєм відбулася о 11:30 год. в м. Новомиргород.

Поховали Захисника на центральному кладовищі.

У вівторок, 14 травня, Кропивницький у жалобі. Містяни прощатимуться із земляком–Героєм солдатом Олексієм Тіроном.

Початок церемонії прощання – о 10:00 на Алеї почесних воїнських поховань Далекосхідного кладовища.

Воїни з Кіровоградщини віддали найдорожче боронячи Україну

Оцінити цей запис

ДЖЕРЕЛО