#громадськемісце Знам’янська обласна бальнеологічна лікарня встановила рекорд за кількістю відвідувачів #кропивницький #kropyvnytskyi

Знам’янська обласна бальнеологічна лікарня встановила рекорд за кількістю відвідувачів

Багатопрофільний лікувальний реабілітаційний санаторний заклад відомий цілющим властивостям радонових джерел та рівнем надання послуг далеко за межами області.

Про це повідомляє обласна рада, інформує Златопіль.

Нині в лікарні активно запроваджують новації та активно працюють над вдосконаленням роботи закладу.

Директор комунального підприємства, депутат обласної ради Андрій Табачук очолив заклад із липня минулого року. Щойно прийшов на посаду, одразу почав вивчати переваги і проблемні моменти в роботі закладу, активно зайнявся його популяризацією.

«Мали місце певні менеджерські нюанси, які потрібно було терміново виправляти, – розповів керівник закладу. – Зокрема, розпочали боротьбу з чутками, що лікарня не працює кілька років, що тут живуть переселенці або військові. Так, був період, коли люди, які тікали від війни, тимчасово тут перебували. Нині це повністю багатопрофільний лікувальний реабілітаційний санаторний заклад».

За вісім місяців лікарня встановила власний рекорд – 100% завантаженості відвідувачів. І хоч місць уже не було, люди продовжували звертатися, ставали в черги

«Збільшення кількості відвідувачів – це наповнення бюджету, – підкреслює очільник КП «Знам’янська бальнеологічна лікарня» Андрій Табачук. – Тож постійно спілкуюся з медиками лікарень області – розповідаю про наш заклад, наші можливості і що це дасть людям. А завдяки припливу пацієнтів вдалося підвищити відсотків на 20 зарплату працівникам. Відповідно, це покращило настрій та працездатність колективу».

Знам’янська обласна бальнеологічна лікарня встановила рекорд за кількістю відвідувачів

Оцінити цей запис

ДЖЕРЕЛО