#громадськемісце Кропивницькі рятувальники та рятувальниці влаштували модний показ у вишиванках (ФОТО) #кропивницький #kropyvnytskyi

Кропивницькі рятувальники та рятувальниці влаштували модний показ у вишиванках (ФОТО)

У день вишиванки кропивницькі рятувальники та рятувальниці одягли національне вбрання та влаштували справжній модний показ. Це єдиний день впродовж року, коли порушення встановленої форми одягу для рятувальників дозволено, повідомляє ГУ ДСНС України у Кіровоградській області.

Ми пишаємося своїм національним символом, що став справжнім оберегом для кожного українця. Традиції давнини, що поєдналися із сучасними модними тенденціям, народили диво української вишиванки. Нині вона впевнено захоплює світові подіуми та стає популярнішою за деякі модні бренди.

Та для кожного українця вона означає набагато більше. Ми бережемо національні традиції, аби передати їх нашим нащадкам.

У вишиванці зібрано так багато: свята мамина молитва, тепло рідного дому, любов до батьків та дітей, захист від усілякого лиха й світло надії та віри у наше мирне майбутнє. 

Усі ми різні, та під бойовкою рятувальника, форменим одягом військового та правоохоронця, білим халатом лікаря, жилеткою волонтера зігріває душу вишиванка. Це нас єднає та надає сил і наснаги у боротьбі!

Слава Україні!

                   

ДЖЕРЕЛО