#громадськемісце Кропивницький отримав комунальну допомогу від німецького міста-побратима Крефельд #кропивницький #kropyvnytskyi

Кропивницький отримав комунальну допомогу від німецького міста побратима Крефельд

Кропивницький отримав комунальну допомогу від німецького міста-побратима Крефельд. Про це повідомляється в телеграм каналі Андрія Райковича, голови Кіровоградської ОВА:

«Процес перетину кордону такої техніки, в умовах війни, непростий. Доставку каналопромивної машини, що вкрай необхідна міському житловому господарству, забезпечили депутати міської ради Михайло Бєжан та Василь Рубан.

Важливо, що бюджетних коштів не витрачено.

Зараз, коли третій рік повномасштабного вторгнення російського агресора на українську землю, для нас цінна і необхідна будь-яка допомога наших міжнародних партнерів, громад європейських міст-побратимів. Адже міська комунальна техніка дуже постраждала від ворожих обстрілів у прифронтових Херсоні, Миколаєві, Нікополі. 

Від громади обласного центру, від усіх кропивничан щиро дякую мерії Крефельда за увагу і допомогу. Тим більше, що це вже не перший благодійний крок від наших німецьких партнерів.

Обов’язково запросимо лорд-мера Крефельда Френка Маєра до нас, у Кропивницький, з нагоди 270-річчя заснування міста. 

Ми відчуваємо і цінуємо дружню підтримку під час війни».

https://t.me/kirovogradskaODA/10435

            

ДЖЕРЕЛО