#громадськемісце У Кропивницькому освітяни одними із перших переглянули фільм про українських спецпризначенців #кропивницький #kropyvnytskyi

У Кропивницькому освітяни одними із перших переглянули фільм про українських спецпризначенців

Прем’єра фільму “Вовк. Страху нема” відбулася сьогодні. 09 травня, в одному з кінотеатрів Кропивницького. Першими глядачами фільму про військових Сил Спеціальних операцій, серед яких багатьох наших земляків із 3-го Окремого Полку Спеціального Призначення імені князя Святослава Хороброго, стали освітяни — працівники дошкільних та загальноосвітніх  закладів міста, батьки учнів, які постійно підтримують і допомагають захисникам. 

Стрічка незалежних кіномисткинь Тетяни Кулаковської та Анни Мартиненко стала своєрідною посвятою, вдячністю й любов’ю до професії Захисника України, до професії розвідника Сил Спеціальних операцій. Хвилиною мовчання усі присутні вшанували пам’ять тих воїнів, які вже не повернуться із бойових завдань.

Не випадково на перегляд фільму запросили саме освітян і батьків, зазначили представники 3-го полку, адже таким чином вони висловили подяку за невтомне волонтерство і підтримку. Свою вдячність педагогічним колективам закладів освіти воїни зафіксували плакетками, які й вручили керівникам закладів перед початком фільму.

– У кожній родині, у багатьох із нас є воїни-захисники, які боронили нашу землю і в минулому сторіччі і боронять зараз від жорстокого ворога окупанта. Ми вже нація династій захисників України. Героями стрічки і є представники таких династій, воїни, яким ми завдячуємо сьогодні можливістю навчатися і працювати, гартувати тут, у тилу, нашу перемогу, – наголосила начальниця управління освіти Кропивницької міської ради Лариса Костенко і подякувала захисникам-спецпризначенцям за їхню мужність і відвагу.

Фільм “Вовк. Страху нема” варто подивитися не лише дорослим, а й старшокласникам. Адже усі відомі кіногерої – супершпигуни і  рятівники світу – тьмяніють поряд із нашими справжніми спецпризначенцями. Відвага, сміливість, безстрашність розвідників межує з людськими надможливостями. 

Різні емоції переповнюють протягом перегляду фільму: захоплення змінює смуток, щемкі моменти радості і гордості за наших воїнів, наш народ і Україну. І, звісно, надію вселяють слова, що у нинішній війні іншого шляху, крім перемоги, у нас немає. Тільки так і не інакше.

Після фільму глядачі оплесками подякували мужнім розвідникам, воїнам Сил Спеціальних операцій і ще довго обмінювалися враженнями від стрічки.

– Ми вдячні нашим захисникам за те, що боронять нашу державу від ворога. Вони захищають нас, а ми допомагаємо їм. Постійно тримаємо волонтерський зв’язок із 3-ім полком спецпризначення імені Святослава Хороброго, допомагаємо їм постійно всім необхідним. Для них ця підтримка дуже важлива, адже вони розуміють, заради чого ризикують життям, – ділиться емоціями директорка Кропивницького дошкільного навчального закладу №48 Каріна Почка. – Головне, щоб всі наші захисники повернулися додому живими і здоровими, а наша країна вистояла і перемогла у цій війні.

https://www.facebook.com/krrada.official

   

ДЖЕРЕЛО