#громадськемісце У Кропивницькому психологи рятувальної служби провели тренінг для колег з інших відомств #кропивницький #kropyvnytskyi

У Кропивницькому психологи рятувальної служби провели тренінг для колег з інших відомств

У Головному управлінні ДСНС в області відбулася робоча зустріч з тренінговою частиною під головуванням заступника начальника Кіровоградської обласної військової адміністрації Катерини Колтунової, яка є регіональним координатором Всеукраїнської програми ментального здоров’я при обласній військовій адміністрації. Захід було проведено в рамках реалізації пріоритетного проєкту МВС “Алгоритм реагування у надзвичайних ситуаціях”. Серед запрошених були психологи ЗСУ, Нацгвардії та Нацполіції, а також представники громадських організацій, небайдужі до питань надання психологічної допомоги цивільному населенню в умовах  надзвичайних ситуацій та воєнних дій, повідомляє ГУ ДСНС України у Кіровоградській області.

Першочергово розглянули питання впровадження механізму співпраці між відомствами на постійній основі та взаємодії в екстремальних ситуаціях зокрема.

Психологи Головного управління презентували свою методику надання допомоги постраждалим в умовах НС, поділилися своїм досвідом, а також отримали оцінку з боку колег та інших учасників заходу. Під час дискусії обговорили стратегію спільних дій та алгоритм перенаправлення постраждалого населення до психологів громадських організацій. А ще намітили плани заходів на найближчий період в рамках співпраці між відомствами.

На особливу увагу заслуговує практична частина заходу, де учасники побачили на власні очі деякі психологічні техніки та методики надання допомоги людині у кризових станах. Усі вони випробувані та не раз довели свою ефективність. Тож, присутні мали змогу пересвідчитися у цьому особисто та й дещо додати до власного професійного арсеналу. 

                  

ДЖЕРЕЛО