24 травня в Кропивницькому відбудеться Регіональний спортивний форум ветеранів «Сильні України».
Про це на своїй сторінці у Фейсбук повідомив Михайло Бєжан, заступник міського голови Кропивницького, голова Кіровоградської обласної організації політичної партії “Слуга Народу”:
“Спільно з представниками органів державної влади, бізнесу, тренерами, реабілітологами та ветеранами обговоримо найактуальніші питання, пов’язані з розвитком реабілітаційних програм для ветеранів через фізичну культуру та спорт.
Зараз надзвичайно важливо об’єднувати наші зусилля для покращення умов реабілітації та підтримки наших захисників.
Для часті у форумі реєструйтесь за посиланням bit.ly/3JtS0Uh та приєднуйтесь до нашої спільної роботи над підтримкою та покращенням реабілітації ветеранів через спорт.
Точне місце проведення форуму буде повідомлено учасникам після реєстрації”.