#громадськемісце У Кропивницькому водопостачання повністю відновлять до кінця сьогоднішнього дня #кропивницький #kropyvnytskyi

У Кропивницькому водопостачання повністю відновлять до кінця сьогоднішнього дня

Водопостачання у всіх мікрорайонах Кропивницького повністю відновиться надвечір сьогодні, 10 травня. У цьому запевнила директорка міського водопровідно-каналізаційного підприємства Валентина Давидчук.

– Внаслідок ракетного удару, якого росія завдала 08 травня, на території Кіровоградської області були пошкоджені енергетичні об’єкти, пошкоджені лінії електропередач. Через це без електропостачання залишилися деякі об’єкти ОКВП «Дніпро-Кіровоград». Енергетики доклали неймовірних зусиль, щоб відновити електропостачання, але водопостачання на місто певний час було обмежене. – повідомила Валентина Давидчук. – Мережі наповнювали поступово, щоб уникнути поривів. Вчора надвечір відновили водопостачання спальних мікрорайонів і Новомиколаївки, ті мікрорайони, які були на місцевих джерелах також були з водою. Сьогодні зранку отримали воду і решта мікрорайонів міста, вода не дійшла тільки на верхні поверхи багатоповерхівок, насосне обладнання не можемо запустити через недостатню потужність тиску

Директорка підприємства запевнила, що сьогодні довечора водопостачання буде відновлено в усьому місті. Проблемним лишається мікрорайон заводу “Сигмент”, зокрема вулиця Героїв Маріуполя, бо ця вулиця знаходиться на високій відмітці і для відновлення водопостачання необхідно більше часу. 

– Хочу відмітити, що не зважаючи на важкі умови праці, люди працювали цілодобово і сумлінно і виконали роботу якісно, поривів на мережах не сталося. Також хочу подякувати кропивничанам, які з розумінням поставилися до ситуації, і зробили запаси води, – наголосила Валентина Давидчук.

https://www.facebook.com/krrada.official

ДЖЕРЕЛО