#громадськемісце В бібліотеці Чижевського презентували книгу «Княгиня Ольга: наріжний камінь церкви і держави» #кропивницький #kropyvnytskyi

В бібліотеці Чижевського презентували книгу «Княгиня Ольга: наріжний камінь церкви і держави»

В обласній бібліотеці ім. Д. Чижевського презентували книгу вченого, історика, письменника, блогера, автора низки науково-популярних видань Сергія Пєткова «Княгиня Ольга: наріжний камінь церкви і держави». 

Це видання – частина просвітницького проєкту «Україна – ідентифікація» з відновлення справжньої незаангажованої історії Руси-України, в якому автор ставить низку запитань: про походження княгині Ольги, про її роль і значення в історії Русі, про спадок, який залишила по собі ця видатна жінка. 

До книги увійшли твори, присвячені життєпису святої рівноапостольної княгині Ольги: опис прийому великої княгині зі сторінок твору «Про церемонії» імператора Костянтина Багрянородного, оповідання про життя і діяльність великої княгині, наведені Нестором Літописцем на сторінках «Повісті минулих літ», праця митрополита Дмитра Ростовського «Представлення блаженної княгині Ольги, в святому хрещенні Єлени». 

https://oblrada.kr.ua/event/051420241434

https://t.me/oblrada_kr/6370

      

ДЖЕРЕЛО