#громадськемісце Європа: єдність в розмаїтті #кропивницький #kropyvnytskyi

Європа: єдність в розмаїтті

День мандрів «Європейська веремія» пройшов у центральній міській бібліотеці ім. Володимира Панченка з нагоди Дня Європи. 

Прагнення будувати своє майбутнє у колі країн об`єднаної Європи визначило європейський вибір України. Працівники бібліотеки запропонували користувачам ознайомитися з широким спектром інформаційних матеріалів з питань європейської та євроатлантичної інтеграції нашої країни, а також заохотили взяти участь у різноманітних заходах: віртуальних мандрівках європейськими країнами, вікторині «Європейський феєрверк», презентації виставки-подорожі «Літературними меридіанами Європи», яка об`єднала авторів книг або описані ними події за географічною ознакою.

У імпровізованому бібліокафе усі охочі здійснили книжкову прогулянку історичними місцями, галереями, музеями, водограями, площами, вуличками і крамничками Парижу, Венеції, Данії, Лондону, Амстердаму, Риму. Разом пригадали імена письменників, твори яких переносять нас в унікальну атмосферу тієї чи іншої країни. Додало гарного настрою і оптимізму «Літературне гадання», яке передбачило його учасникам плани майбутніх туристичних подорожей.

ДЖЕРЕЛО