#громадськемісце В Олександрії двоє чоловіків жорстоко побились: поліція з’ясовує обставини #кропивницький #kropyvnytskyi

В Олександрії двоє чоловіків жорстоко побились: поліція з’ясовує обставини

Очевидці повідомили нові деталі сутички.

В Олександрії жорстко побили чоловіка. Сутичка сталась напередодні ввечері.

Про це повідомили в поліції області, пишуть новини Кіровоградщини.

Все почалось зі сварки між двома чоловіками. Сварка переросла в бійку, під час якої один з них отримав тілесні ушкодження.

Інцидент стався 12 травня. Поліції повідомили, що біля одного з закладів харчування сталась бійка між двома чоловіками. На виклик прибув наряд поліції. Правоохоронці виявили учасників бійки.

Побились двоє місцевих мешканців 21 і 25 років. Конфлікт виник через неприязні відносини, які виникли на місці бійки, до цього чоловіки не були знайомі.

Правоохоронцями розпочато кримінальне провадження за ч. 1 ст. 125 Кримінального кодексу України «Умисне легке тілесне ушкодження», проводиться досудове розслідування.

Крім того, Суспільне Кропивницький повідомляє, що очевидці підтвердили факт бійки між двома молодими чоловіками. Вони також повідомили, що поліція приїхала тільки після виклику, під час з’ясування обставин спілкувались тільки з нападником, а станом постраждалого не цікавились.

ДЖЕРЕЛО