![](https://zlatopil.com/wp-content/uploads/2024/05/440161714_858515476303863_2744493132744868990_n-1024x683.jpg)
У Кропивницькому вiдбудеться зустрiч iз головною редакторкою легендарного українського журналу “Жiнка”, киянкою Тамарою Маркеловою.
Про це повідомляють організатори – Кіровоградська обласна бібліотека для юнацтва ім. Є. Маланюка, інформує Златопіль.
“Запрошуємо дiзнатися про перший український журнал для жiнок зi столiтньою iсторiєю, як його видавцi спiвпрацюють з вiдомими українськими зiрками, як пишуться i за яким принципом вiдбираються iсторiї для публiкацiй, в чому власне секрет успiху вiдомого журналу та як стати його спiвавтором або постiйним дописувачем”.
Усiх бажаючих просять зареєструватися за Google-формою: https://forms.gle/tf1h1KZVoAW9cf638
Захiд вiдбудеться 15 травня о 15:00 у Кiровоградськiй обласнiй бiбiлотецi для юнацтва iм. Є. Маланюка та проводиться спiльно з Центральноукраїнським обласним краєзнавчим музеєм.
Модератор: Олександр Косенко – старший науковий спiвробiтник Центральноукраїнського обласного краєзнавчого музею.
Телефон для довiдок: 0668884760 – Тетяна.
ДОВIДКОВО: Тамара Маркелова (м. Київ), головний редактор журналу «Жiнка». Спiвзасновник, видавець та головний редактор (2013-2020) Всеукраїнського суспiльно-полiтичного часопису «Оксамит» http://oksamyt.org
Членкиня Нацiональної спiлки журналiстiв України, дипломантка конкурсу «Українцi в Польщi: iсторiя порятунку», оголошеного Iнститутом лiтератури (Польща) з оповiданням «Утрачена весна». Громадський дiяч, iнiцiатор, органiзатор та куратор численних культурно-мистецьких заходiв.