![](https://osr.kr.ua/wp-content/uploads/2024/05/kik.jpg)
Хлопці і дівчата вибороли 11 нагород під час змагань.
Юні кікбоксери з Кропивницького вибороли 11 медалей під час Чемпіонату України.
Про це повідомили в міськраді, пишуть новини Кіровоградщини.
Чемпіонат України з кікбоксингу WАКО серед учнів та студентівпройшов в Київській області 10-12 травня. В ньому взяли участь 509 юних учасників з 19 областей.
В ході змагань золоті медалі завоювали Володимир Поляченко, Мирослава Поляченко, Станіслав Голуб, Аріана Потєєва, Євген Крикун. Срібні медалі вибороли: Святослав Поляченко, Максим Коваленко, Вероніка Восьмак. Максим Чуприна виборов одразу дві срібні медалі. Микола Голуб завоював бронзову медаль.
Діти тренуються під керівництвом Дмитра Поляченка та Ігоря Бондаря.