#громадськемісце Інгулець вдома здолав Епіцентр #кропивницький #kropyvnytskyi

Інгулець вдома здолав Епіцентр

“Інгулець” в минулому турі в гостях втратив три очки у грі з “Агробізнесом”, але залишається на другому місці.

Підопічні Владислава Лупашка лише на одне очко випереджають своїх переслідувачів з “Лівого берега”. “Епіцентр” після домашньої перемоги над “Вікторією” знаходиться на четвертому місці, яке дає нагоду поборотися за путівку в УПЛ. Підопічні Сергія Нагорняка в гостях не пропускали голів в чемпіонаті впродовж 356-ти хвилин.

Обидві команди активно розпочали зустріч. Було помітно, що футболісти націлені на швидкий гол, щоб далі себе почувати більш комфортно. Сміливість та агресія підопічних Нагорняка імпонувала. Поступово саме гості перехопили ініціативу, але довести свої атаки до логічного завершення не могли.

На 17-й хвилині могли виходити вперед господарі, але м’яч після удару Козиренка зачепив стійку. Перший акцентований удар підопічних Лупашка. Ближче до середини першого тайму саме петровці почали більше грати з позиції сили, але завершельного удару їм не вистачало. У гостей міг забивати Кравчук, але головний бомбардир “Епіцентру” не влучив у площину воріт з меж штрафної.

На 28-й хвилині дуже небезпечно зі штрафного пробивав Богунов, але продемонстрував свою майстерність Жмурко. Перший тайм завершився без голів, хоча моментів вистачало. Цікаво було спостерігати за таким футболом.

Відразу після перерви грали з позиції сили господарі поля. На 60-й хвилині підопічні Нагорняка залишилися у меншості. За фол проти Козиренко арбітр показав червону картку Ахмеду Алібекову. Складно було розібратися що там сталося, адже якісного повтору не було. На 66-й хвилині “Інгулець” реалізував чисельну більшість. Після подачі Козака з меж штрафної у дальній кут пробив Мельничук – 1:0.

Шансів щоб відігратися у меншості у гостей не було. “Інгулець” вперше за три тури перемагає, а “Епіцентр” вперше за тринадцять матчів в Першій лізі програє.


Перша ліга. Група “Чемпіонська”. Четвертий тур

“Інгулець” – “Епіцентр” 1:0

Гол: Мельничук (66)

Вилучення: Алібеков (60)

“Інгулець” (стартовий склад): Паламарчук – Мельничук, Ченбай, Шершень, Козиренко, Кольцов, Сад, Панасенко, Козак, Богунов, Сітало

“Епіцентр” (стартовий склад): Жмурко – Мороз, Григоращук, Жмуйда, В. Кристін, Алібеков, Миронюк, Беженар, Стень, Ляшенко, Кравчук

UA-футбол

 23 – загальна кількість переглядів, з них 23 перегляд (и, ів) сьогодні

ДЖЕРЕЛО