Deprecated: Automatic conversion of false to array is deprecated in /home/u442528224/domains/hromadske.space/public_html/wp-content/mu-plugins/PluginOrganizerMU.class.php on line 27
Зірка на виїзді поступилася Атлету – Громадське Місце Кропивницький

#громадськемісце Зірка на виїзді поступилася Атлету #кропивницький #kropyvnytskyi

Зірка на виїзді поступилася Атлету

У матчі 12 туру групи 2 чемпіонату України серед аматорів кропивницька Зірка на виїзді зазнала поразки від київського Атлета.

Матч завершився з рахунком 3:2 на користь Атлета. Визначальним став швидкий дубль Липового. Він спочатку реалізував пенальті, а через 5 хвилин подвоїв рахунок. У другому таймі матчу команди обмінялися забитими голами.

У наступному турі, 20 квітня, кропивницька Зірка” вдома прийме лідера групи – одеський Титан.

Атлет (Київ) – Зірка (Кропивницький) – 3:1 (2:0) (Липовий, 14 (пен), 19; Кавун, 72 – Манастирний, 90+2)