#громадськемісце У Кропивницькому відбудеться виставка пам’яті загиблого на фронті земляка-кінодекоратора #кропивницький #kropyvnytskyi

У Кропивницькому відбудеться виставка пам’яті загиблого на фронті земляка кінодекоратора

27 березня у Кропивницькому відбудеться відкриття виставки творів художника-земляка, графіка, художника-декоратора фільмів, письменника, загиблого головного сержанта Володимира Чорного на псевдо «Кара», – повідомляють організатори.

Фото з Фейсбуку Володимира Чорного

.responsive1 { width: 300px; height: 250px; }
@media(min-width: 500px) { .responsive1 { width: 468px; height: 60px; } }
@media(min-width: 800px) { .responsive1 { width: 728px; height: 90px; } }


“Запрошуємо порозглядати картини, багаті метафорами та смислами; дізнатися про технологію офорту, потримати в руках мідні форми; почитати оповідки, написані для друзів “з нуля”; зазирнути за лаштунки знімальних майданчиків фільмів “Памфір”, “Залізні метелики”, “Наші котики”, “Брама”, “Віддана”, “ШТТЛ” і інших; послухати історію життя добровольця, художника-воїна з творчою душею, та життєвим девізом: “Хто як не я?”, – йдеться в анонсі заходу.

Наш земляк пішов на війну добровольцем і дослужився до звання головного сержанта. Загинув 9 травня 2023 року на Луганщині. 27 березня Володимиру виповнилося б 48 років.

Виставка проходитиме в Музеї  мистецтв, що по вулиці Великій Перспективній, 60. Одна з її ключових ідей — не просто познайомити містян із творчістю талановитого земляка, а й повернути добре відоме в столичних мистецьких колах ім’я Володимира Чорного рідному місту.

Виставка  триватиме з 27 березня по 27 квітня. Початок о 16-й годині.

Екскурсії проходять відповідно графіку музею з понеділка по суботу.

Телефони для довідок: (0522) 24-98-37, 32-24-22.

Підписуйтесь на нас у Facebook, Telegram, Youtube, Instagram. Сподобалася стаття? Пошир її на своїй сторінці:

ДЖЕРЕЛО