![](http://fotoinform.net/uploads/news_62342_1.jpg)
Особовий склад групи піротехнічних робіт аварійно-рятувального загону спеціального призначення Головного управління ДСНС у Кіровоградській області від початку повномасштабного вторгнення постійно залучається до виконання робіт з розмінування на деокупованих територіях України. Нині наші сапери у складі зведеного загону працюють на Донеччині.
Графік вибухотехніків дуже напружений. Метр за метром обстежуючи заміновану територію, сапери діють повільно та зосереджено. Уважність, професіоналізм та досвід – супутники наших бійців у боротьбі з вибухонебезпекою. Щодня вони самовіддано працюють у непростих умовах. Долаючи кілометри доріг за будь-яких погодних умов, вони виснажують тіло у надмірних фізичних навантаженнях, адже піротехнічне спорядження важить близько 45 кг. А ще протистоять неймовірному психоемоційному напруженню, оскільки чітко розуміють, що не мають права на помилку. А кожна вчасно виявлена та знищена одиниця боєприпасів – це чиєсь врятоване життя та збережене здоров’я.
ГУ ДСНС України у Кіровоградській області
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube,
ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)