#громадськемісце Екскомандира 3-го полку призначили на посаду командувача Сил спеціальних операцій #кропивницький #kropyvnytskyi

Екскомандира 3 го полку призначили на посаду командувача Сил спеціальних операцій

Президент України Володимир Зеленський призначив на посаду командувача Сил спеціальних операцій ЗСУ колишнього командира 3-го полку спецпризначення імені князя Святослава Хороброго Трепака Олександра Сергійовича.

Про це йдеться в указі, інформує Златопіль.

Довідка: Трепак Олександр Сергійович – військовий. Бригадний генерал (2021). Герой України (2015).

Має ордена Богдана Хмельницького 3-го та 2-го ступенів (обидва — 2014). Здобував військову освіту в Одеському інституті сухопутних військ. Відтоді обіймав різні посади в розвідувальних підрозділах Збройних сил України та прослужив у кількох видах розвідки: військовій, радіорозвідці та інформаційній.

Від 2008 – командував загоном спеціального призначення. у 3-му окремому полку спеціального призначення оперативного командування «Південь» Сухопутних військ Збройних сил України в  Кропивницькому.

Від квітня 2014 підполковник Олександр Трепак перебуває у зоні антитерористичної операції на Сході України, під час якої неодноразово виявляв мужність, героїзм та вміле командування підлеглими військовослужбовцями.

Екскомандира 3-го полку призначили на посаду командувача Сил спеціальних операцій

Оцінити цей запис

ДЖЕРЕЛО