![](https://zlatopil.com/wp-content/uploads/2024/03/434130748_727140999593938_1319505667243732409_n-1024x690.jpg)
Прокурори скерували до суду обвинувальний акт стосовно ексдиректора товариства за фактом забруднення та псування земель, що спричинило шкоду довкіллю.
Про це повiдомляє обласна прокуратура, iнформує Златопiль.
Слідством встановлено, що у 2021 році Олександрійська міська рада уклала з підприємством обвинуваченого договір про надання послуг із утримання та захоронення побутових відходів на території міського сміттєзвалища.
Товариство допустило зберігання відходів у несанкціонованих місцях, вийшовши за межі, відведені під сміттєзвалище, що призвело до засмічення земель твердими побутовими та нетоксичними промисловими відходами.
Засмічена відходами земельні ділянки мають сільськогосподарське призначення і є землями запасу територіальної громади.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Житель Кіровоградщини напідпитку зарізав товариша ножем
За висновком експертизи вказані протиправні дії спричинили державі майнову шкоду на понад 3,5 млн гривень.