#громадськемісце У Кропивницькому відбудеться зустріч з відомим українським письменником Віталієм Запекою #кропивницький #kropyvnytskyi

У Кропивницькому відбудеться зустріч з відомим українським письменником Віталієм Запекою

10 травня о 14:00 у приміщенні Кіровоградської обласної бібліотеки для юнацтва ім. Є. Маланюка відбудеться творча зустріч «Спогади» наперед Віталія Запеки».

Про це сайту Златопіль повідомили організатори.

Віталій Запека – автор дитячої й дорослої літератури, доброволець, учасник російсько-української війни з позивним «Спілберг».

У 2015–2018 році він воював у батальйоні «Полтава», і з перших днів вторгнення – знову в лавах Збройних сил України. До війни працював фотохудожником, проте під впливом пережитого відчув, що має розповісти про себе і своїх побратимів, а також про все, що з ними відбувалося. Автор пронизливих творів про російсько-українську війну, який увійшов в українську військову прозу з романом «Цуцик», де всі жахи війни постають очима малого собаки. Лауреат Міжнародної літературної премії «Воїн світла».

Під час заходу Віталій Запека презентує свої книги: «Бабах на всю голову», «Абсурд», «Цуцик», «Герої, херої та не дуже» і дві дитячі історії – «Полінка» і «Полінка в країні дурниць», що вийшли напередодні та після широкомасштабного вторгнення.

Тож, не прогавте чудову нагоду зануритися у світ ветеранської літератури та  поспілкуватися з автором. Також, учасники зможуть придбати книги Віталія Запеки за цінами видавництва.

Для того, щоб організатори заздалегідь планували локацію для проведення літературного заходу, просимо зареєструватися за цією Google-формою: https://forms.gle/niwTDLPW7ZWMU5d18 або зателефонувати організаторам та повідомити кількість бажаючих завітати на зустріч за номером: 066 888 47 60 (Тетяна)

     ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Кропивницькому вiдбудеться хорове дiйство на тему вiйни

У Кропивницькому відбудеться зустріч з відомим українським письменником Віталієм Запекою

Оцінити цей запис

ДЖЕРЕЛО