У Кіровоградській області багато громад і кожна має свої потреби, уміння та ресурси. Надзвичайно приємна зустріч відбулася сьогодні, 13 травня, з патріотичною, розумною, енергійною молоддю, яка стала учасницею Хакатону «Залучення ресурсів у молодіжній роботі». Зустріч відбулася в межах проєкту «Хаб стійкості молодіжних центрів та просторів Кропивниччини» громадської організації «Агенція сталого розвитку «Хмарочос».
Директорка Центру підтримки підприємництва Анастасія Полтавчук розповідала про історію проєкту «Створення центру підтримки підприємництва «BusinessKrop-Hub» та його успішні практики.
Очільниця Центру підтримки підприємництва поділилася своїм баченням щодо залучення ресурсів молодими підприємцями громади та відповіла на питання, які так цікавили молодь.
Зацікавленість у слухачів викликала позапроєктна діяльність КП «Центр підтримки підприємництва» та шляхи налагодження партнерств.
Анастасія пояснила, чому підприємці обирають ЦПП:
– Цікаві формати: коуч-сесії з психологом, «Кава з владою», тімбілдинг, бізнес-ігри та багато іншого;
– Зручна та легка комунікація (ЦПП має свою Спільноту в Telegram);
– Фідбеки та заохочення різними корисностями (роздаткові матеріали, книги, брендована продукція);
– Тематика заходів відповідно до «болей» підприємців;
– Тренери з високою експертністю в своїй ніші;
– Сильна та ідейна команад ЦПП;
– Консультації: реєстрація ФОП, урядові гранти «єРобота», Міжнародні грантові програми.
Застосували ще одну новацію ЦПП – опитали молодь про їхні потреби, візію та перешкоди.
– Ми маємо орієнтуватися на потреби молоді, будувати партнерські стосунки на всіх етапах реалізації ініціатив – ці питання є пріоритетними і для ЦПП, – підкреслила Анастасія Полтавчук.